מערך בדיקות הקורונה Check2fly בנתב"ג

פותחים את השמיים: תכירו את מערך בדיקות הקורונה בנמל התעופה בן גוריון ובו מעבדה משוכללת, מתחמי דיגום רגליים ומתחם דיגום 'דרייב-אין'. הקמתו של המערך בכניסה הראשית למדינת ישראל מסייעת בפתיחת שמי המדינה ומשרתת מיליוני ישראלים בדרכם ליעדי העולם. ההקמה, התבצעה בתוך זמן שיא של 45 ימים בלבד על ידי הזכיינית "אומגה" ובשיתוף המרכז הרפואי רמב"ם.
עם הקמת המעבדה, ניתן לבצע מתוך נתב"ג בדיקות קורונה מסוג PCR, הנחשבות לבדיקות האמינות והאיכותיות ביותר, במחירים הזולים בישראל.
בדיקה במסלול המהיר ובו תוצאה המתקבלת בתוך 4 שעות בלבד מתבצעת בעלות של 121.18 ש"ח ובדיקה במסלול האיטי ובו תוצאה המתקבלת בתוך 14 שעות תתבצע בעלות של 40.39 ש"ח.
מערך הבדיקות הוקם בליווי מקצועי של המרכז הרפואי רמב"ם ועומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר של משרד הבריאות.

ד"ר מיקי הלברטל, מנהל המרכז הרפואי רמב"ם: "המרכז הרפואי רמב"ם, העומד בחזית המאבק מול מגפת הקורונה בעזרת טובי המוחות של הצוותים הרפואיים, גאה להיות חלק מפרויקט לאומי המהווה זירה נוספת במלחמה בנגיף אשר מטרתו, לאפשר חזרה לחיים שגרתיים ככל הניתן תוך שמירה על בריאות הציבור ושמירה על מקצועיות מקסימלית".

מאמרים נוספים

בדיקות קורונה לפני טיסה

בחודשים האחרונים ענף התיירות והטיסות מתחיל להתאושש לאחר שהיה מושבת תקופה ארוכה עקב מגיפת הקורונה. בעקבות החיסון והירידה בתחלואה, החלו ישראלים רבים לנצל את חודשי

להמשך קריאה »