לראשונה בישראל: בדיקת קורונה PCR המהירה ביותר בעולם

חברת Check2Fly משיקה את בדיקת "PCR אקספרס" עם קבלת תשובה במהירות חסרת תקדים – 90 דקות בלבד

השירות החדש יינתן במעבדה הייחודית של Check2Fly ברחוב הברזל שבתל-אביב הפעילה 24/7; הבדיקה מיועדת לציבור הרחב המעוניין לקצר בידוד או לבדוק במהירות הדבקות בנגיף; עלות הבדיקה החדשה יעמוד על 350 ₪

חברת Check2Fly מפעילת מערך בדיקות הקורונה ברחבי הארץ, משיקה שירות בדיקות קורונה חדש – "PCR אקספרס" – המיועד לציבור הכללי ולא רק לציבור הטסים והשבים מחו"ל.

במסגרת הבדיקה החדשה יוכלו נבדקים, לראשונה בעולם, לקבל תשובות מהירות חסרת תקדים של 90 דקות בלבד.

את שירות הבדיקות החדש ניתן יהיה למצוא בעמדת הבדיקות של החברה ברחוב הברזל שבתל אביב, אשר תהיה פתוחה לקהל הרחב 24 שעות ביממה, במשך 7 ימים בשבוע. בשונה משאר בדיקות ה-PCR של Check2Fly, האיטיות והמהירות, בבדיקה החדשה "PCR אקספרס" יוכל הציבור הרחב להיבדק ללא צורך בהצגת דרכון או כרטיס טיסה ובמחיר שובר שוק, שיעמוד על 350 ₪ בלבד.

הבשורה החדשה מגיעה על רקע זמני ההמתנה הממושכים לקבלת תוצאות בדיקות הקורונה במתחמי הבדיקות השונים ברחבי הארץ, זאת בשל התפשטות וריאנט האומיקורן והעלייה התלולה במספר הבדיקות שנערכות בכל רחבי המדינה.

נזכיר כי Check2Fly מעניקה את שירות בדיקות הקורונה PCR הזולות בישראל: בדיקות איטיות עם קבלת תשובה עד 14 שעות במחיר של 75 ₪ בלבד, ובדיקות מהירות עם קבלת תשובה עד 4 שעות במחיר של 135 ₪ בלבד. יודגש כי בדיקות אלו מותאמות עבור הטסים והשבים מחו"ל, בעוד בדיקת ה-PCR המהירה החדשה ובה קבלת תשובה עד 90 דקות, תשרת את הציבור הרחב כולו.

בנוסף לעמדת הבדיקות שברחוב הברזל בתל אביב, מפעילה Check2Fly עמדות נוספות בערים נוספות ברחבי הארץ: בתל אביב, בירושלים, בחיפה, באר-שבע וכן במתחם האיירפורט סיטי הסמוך לנתב"ג.

לילי ננקין, מנכ"לית חברת אומגה: "Check2Fly שוב מובילה את שוק בדיקות הקורונה בישראל וגאה להשיק לראשונה בעולם את בדיקת ה-"PCR אקספרס" עם קבלת התשובה המהירה ביותר והאיכותית ביותר. השירות החדש יאפשר לאזרחי ישראל לקבל תשובות מהירות, אמינות ובטוחות, ובכך לצמצם את הפגיעה בשגרת החיים, ובמיוחד כעת נוכח העלייה בתחלואה בווריאנט האומיקרון. אין לי ספק כי שירות זה יסייע לציבור הרחב בשמירה על בטחונו ובריאותו."

מאמרים נוספים