בדיקות קורונה PCR בחיפה – קניון עזריאלי

חברת Check2Fly מפעילת שירות בדיקות הקורונה PCR עבור היוצאים לחו"ל והנכנסים לישראל משיקה היום עמדת בדיקות חדשה בקניון עזריאלי בחיפה, זאת כחלק ממהלך רחב של הרחבת פעילותה של החברה לפריסת עמדות בדיקה בכל רחבי הארץ כבר בחודשים הקרובים. כן יוכלו תושבים המחפשים בדיקות קורונה באיזור הצפון לגשת לעמדה החדשה ולהבדק בקלות ובמחיר תחרותי.

במסגרת מהלך ההתרחבות תפרוס Check2Fly כ-11 נקודות דיגום (בדיקה) ברחבי ישראל, כאשר בנוסף לעמדה בחיפה, יוקמו בזמן הקרוב עמדות נוספות בירושלים ובאר שבע ובהמשך בערים נוספות.
בכך תבטל Check2Fly את הצורך של תושבים מרחבי הארץ המעוניינים לטוס לחו"ל להגיע ולהיבדק בנמל התעופה בן גוריון, ואלה יוכלו להגיע לעמדות הדיגום הקרובות לבתיהם בערים אלו ולהידגם בבדיקה ובה קבלת תוצאה בתוך פרק זמן של עד 14 שעות בלבד.

העמדה החדשה לביצוע בדיקות קורונה לפני טיסה באיזור הצפון תהיה בקניון עזריאלי בעיר, ותפעל שישה ימים בשבוע. עלות בדיקת קורונה לפני טיסה תהיה במחיר הזול ביותר בישראל – 75 ₪ בלבד.

בחברה מדגישים כי על מנת להיבדק, יש להירשם מראש באתר החברה ולהגיע לבדיקה עם דרכון בתוקף.

פריסת עמדה בחיפה מתווספת לבשורה של החברה עבור הנכנסים לישראל המעוניינים לקצר את זמן הבידוד עקב הוריאנט אומיקורון, כי ביכולתם לבצע בדיקה מהירה באחת מעמדות Check2Fly הקרובות לנמל התעופה – באיירפורסט סיטי או ברחבי תל אביב, ולקבל תוצאת בדיקה עד 4 שעות מרגע הנחיתה במחיר הזול ביותר גם כן של 135 ש"ח.

לילי ננקין, מנכ"לית חברת אומגה: "פתיחת עמדת הדיגום בחיפה היא בשורה של ממש עבור תושבי הצפון, ומעתה הם לא יצטרכו להגיע לנתב"ג על מנת להיבדק. גם בעמדה הזו כמו בשאר העמדות שלנו ברחבי הארץ, אנחנו שומרים על המחיר הזול ביותר בישראל. אין לי ספק כי שיפור הפריסה ופתיחת עמדות נוספות יקלו על ציבור היוצאים והשבים בשערי הארץ ויעניקו את השירות הטוב והאיכותי ביותר לטובת השמירה על הביטחון הבריאותי הלאומי."

מאמרים נוספים