בדיקות קורונה PCR פרטיות בירושלים

חברת Check2Fly מפעילת שירות בדיקות הקורונה PCR עבור היוצאים לחו"ל השיקה עמדת בדיקות PCR חדשה עד 14 שעות, בירושלים. העמדה תהיה בקניון מלחה-עזריאלי בעיר, ותפעל שישה ימים בשבוע. עלות הבדיקה תהיה במחיר הזול ביותר בישראל – 75 ₪ בלבד.

בחברה מדגישים כי על מנת להיבדק, יש להירשם מראש באתר החברה ולהגיע לבדיקה עם דרכון בתוקף וכן כרטיס טיסה מ- 3 הימים האחרונים/הקרובים או אישור הזמנת מלון ל- 3 הימים הקרובים. כך יהיה ניתן לבצע בדיקות קורונה בירושלים במהירות וקלות.

פריסת עמדה בירושלים מתווספת לבשורה של החברה עבור הנכנסים לישראל המעוניינים לקצר את זמן הבידוד עקב הוריאנט אומיקורן, כי ביכולתם לבצע בדיקה מהירה באחת מעמדות Check2Fly הקרובות לנמל התעופה – באיירפורסט סיטי או ברחבי תל אביב, ולקבל תוצאת בדיקה עד 4 שעות מרגע הנחיתה במחיר הזול ביותר גם כן של 135 ש"ח בלבד.

לילי ננקין, מנכ"לית חברת אומגה: "פתיחת עמדת הדיגום בירושלים היא בשורה של ממש עבור תושבי ירושלים והיישובים הרבים סביבה, ומעתה הם לא יצטרכו להגיע לנתב"ג על מנת להיבדק. גם בעמדה הזו כמו בשאר העמדות שלנו ברחבי הארץ, אנחנו שומרים על המחיר הזול ביותר בישראל. אין לי ספק כי שיפור הפריסה ופתיחת עמדות נוספות יקלו על ציבור היוצאים והשבים בשערי הארץ ויעניקו את השירות הטוב והאיכותי ביותר לטובת השמירה על הביטחון הבריאותי הלאומי."

מאמרים נוספים