בדיקות קורונה לפני טיסה

בחודשים האחרונים ענף התיירות והטיסות מתחיל להתאושש לאחר שהיה מושבת תקופה ארוכה עקב מגיפת הקורונה. בעקבות החיסון והירידה בתחלואה, החלו ישראלים רבים לנצל את חודשי הקיץ לטיסות לחו"ל, גם בצל המגיפה אשר עדיין מתרחשת ברחבי העולם. על מנת להתמודד עם הנגיף במקביל להשארת נמל התעופה פתוח לטיסות נכנסות ויוצאות, קבעה הממשלה מספר תנאים עבור יציאה או כניסה לארץ. תנאי מרכזי הוא הצורך בביצוע בדיקת קורונה לפני הטיסה, כזו שתהיה אמינה ותוצאותיה יגיעו בזמן הנחוץ. מערת הבדיקות של חברת check2fly יאפשר לכם לבצע את בדיקות הקורונה בנתב"ג בקלות, ביעילות ובמחירים נוחים.

סגירת השמיים

השנה וחצי האחרונות היו מטלטלות מבחינת ענף התיירות והתעופה. מגיפת הקורונה העולמית הפסיקה במידה רבה את פעילות חברות התעופה ופגעה קשות במערך התיירות היוצאת. שדות תעופה נסגרו, מדינות נעלו שעריהן והחוזרים מחו"ל היו מחוייבים בבידוד בן שבועיים.

מעולם לא נראה שדה התעופה בן – גוריון כה ריק כפי שנראה היה בתקופת משבר הקורונה, ובמיוחד בתקופת הסגרים הראשון והשני. ישראלים רבים ביטלו טיסות, נרשמה ירידה בעשרות אחוזים בהזמנת הטיסות, ומדינות יעד סגרו שעריהן בפני המבקשים לטוס אליהן לפי רשימות אדומות וירוקות אשר התעדכנו ללא הרף.
תמונת מצב זו נכונה לשאר מדינות העולם ממש כפי שהיא נכונה לישראל. מחירי הטיסות צנחו במאות דולרים והגיעו עד למחירים נמוכים מאוד.

חזרה לפעילות בצל משבר הקורונה

מדינת ישראל הייתה בין המדינות הראשונות בעולם שחיסנו את תושביהן בסדר גודל משמעותי ובהיקף גדול. בשל התקדמות מהירה של מבצע החיסונים, הצליחה מדינת ישראל להחזיר את נמל התעופה לחיים, כאשר מתחסנים בעלי תו ירוק או המוגדרים כמחלימים קיבלו אישור לעלות על טיסות היוצאות מהארץ. עבור יעדים מסוימים, נדרשה אף בדיקת קורונה לפני הטיסה אשר הייתה צריכה להיות מוצגת בכניסה ליעד ולעתים אף בעלייה למטוס. החוזרים מיעדים אדומים או נוסעים לא מחוסנים חוייבו בבידוד (ביתי או במלונית לפי היעד ממנו שבו).

תמונת מצב עדכנית בנתב"ג

כיום מדינות רבות פתחו את שעריהן לתיירים מישראל ומהעולם כולו. מדינות היעד מסומנות לפי רמות הסיכון שלהן: מדינות בסיכון נמוך (צהוב), מדינות בסיכון מירבי (אדום) ומדינות בסיכון (כתום). כיום ישנו איסור ליציאה למדינות בסיכון מירבי. מי שיבחר לטוס למדינות הללו מסכן עצמו בקנס של 5,000 ש"ח וחובת בידוד מלא. מחוסנים החוזרים ממדינות בסיכון נמוך נדרשים לבדיקת קורונה שלילית בכניסה ובידוד של יממה עד קבלת התוצאה. החוזרים ממדינות בסיכון נדרשים לבידוד מלא לפי הוראות משרד הבריאות. מי שאינם מחוסנים ואינם מחלימים נדרשים לבידוד מלא מכל היעדים.

רמת הסיכון של המדינות

משרד הבריאות מפרסם מעת לעת את סיווג המדינות המעודכן לפי רמת הסיכון שלהן. החל מתאריך 16.8.21, זוהי רשימת המדינות:
מדינות ברמת סיכון נמוכה: צ'כיה, סינגפור, אוסטריה, אוסטרליה, הונגריה, טאיוואן, הונג – קונג, מולדובה, ניו  – זילנד וסין.
מדינות ברמת סיכון מירבית: ברזיל, מקסיקו, בולגריה, ספרד, תורכיה וגאורגיה.
שאר המדינות מוגדרות כמדינות בסיכון ודורשות בידוד מלא מכולם.

בדיקות קורונה בנתב"ג ליוצאים מישראל

כיום היוצאים מישראל מחוייבים בהצגת תו ירוק או בתעודת מחלים.

למי שאינו מחזיק באחת מתעודות אלו, או שבנוסף היעד אליו הוא טס דורש בדיקת קורונה שלילית, יכול להציג בדיקת קורונה לפני הטיסה. לפיכך, ניתן להציג בדיקת PCR שלילית שנעשתה ב – 72 השעות האחרונות שלפני הטיסה. חשוב לבדוק את המדיניות לגבי כל מדינת יעד בטרם העלייה לטיסה. ניתן לבצע את הבדיקה בנתב"ג  גם ביום הטיסה על ידי חברת check2fly.

 

הצגת בדיקת קורונה לפני כניסה למדינות היעד

רוב מדינות היעד דורשות הצגת בדיקת קורונה שלילית טרם הכניסה אליהן. ברוב המדינות מדובר על בדיקה שנעשתה כ – 72 שעות לפני הטיסה, אולם בחלקן, כמו גרמניה למשל, מדובר על 72 שעות לפני הנחיתה בהן (ולאו דווקא לפני ההמראה מישראל), ולכן חשוב לבדוק את המדיניות של כל יעד טרם הטיסה.

 

היכן ניתן לבצע בדיקת קורונה לפני טיסה

בדיקת קורונה לפני טיסה צריכה להיות מאושרת על ידי משרד הבריאות וכן צריכה להיות מהירה. עליכם לוודא שהתוצאות מגיעות אליכם בזמספיק זמן לפני הטיסה.
עם check2fly ניתן לבצע בדיקת קורונה בנתב"ג, אשר תגיע אליכם בזמן הרצוי ובמהירות לפני הטיסה.

 

כמה עולה בדיקת קורונה לפני טיסה?

מחיר בדיקת קורונה לפני טיסה דרך check2fly עומד על 121.18 ש"ח לבדיקה מהירה עם קבלת תוצאות תוך 4 שעות, או מחיר של 40.39 לבדיקה איטית עם תוצאות המתקבלות עד 14 שעות מביצוע הבדיקה.

 

אודות Check2Fly – בדיקת קורנה לפני טיסה

מערך בדיקות הקורונה שהוקם בשער המרכזי של מדינת ישראל הוא מהייחודיים והמתקדמים בעולם, ומאפשר את פתיחת השמיים והנעת כלכלת המדינה תוך שמירה על בריאות הציבור.

מערך בדיקות הקורונה Check2Fly בנמל התעופה בן-גוריון משתמש בבדיקות בטכנולוגיית PCR המובילה בעולם ובעלת האמינות הגבוהה ביותר מבין כלל בדיקות הקורונה הקיימות בשוק.

הייחודיות של מערך הבדיקות בנוף העולמי – מעבדה צמודה המופעלת בסמיכות לתהליך הדיגום, המייעלת את התהליך ומאפשרת את הפעלתו כסרט נע המסוגל לבצע כ-60,000 בדיקות ביממה.

מערך הבדיקות של Check2Fly בנמל התעופה בן-גוריון מציע לנבדקים את המחירים מהזולים ביותר בעולם: בדיקה איטית (קבלת תשובה תוך 14 שעות) ב-40.39 ₪ בלבד, ובדיקה מהירה (קבלת תשובה תוך 4 שעות) ב-121.18 ₪ בלבד.

שילוב הכוחות בין חברת אומגה לבית החולים רמב"ם, גופים בעלי ניסיון עתיר שנים כל אחד בתחומו, יביא לשירות הטוב ביותר עבור הבאים והשבים בשערי נתב"ג.
הצוות של רמב"ם מלווה את הפרויקט באופן שוטף ושומר על עמידה באיכות ללא פשרות (כולל מנהלת מערך המעבדות של רמב"ם ד"ר מריאל קפלן ומנהלת המעבדה הוירולוגית ד"ר מורן שוורצוורט).

הפרויקט כפוף לרגולציה מחמירה הן של משרד הבריאות והן של רשות שדות התעופה.

הזמנת שירות בדיקת קורונה לפני טיסה

את שירות בדיקות הקורונה של Check2fly ניתן לבצע בקלות וביעילות. בלחיצת כפתור באתר תוכלו לקבוע תור לביצוע בדיקה בזמן הנוח לכם ובטווח השעות הרצוי לקבלת התוצאה.

 

 

 

 

 

מאמרים נוספים

בדיקות קורונה לפני טיסה

בחודשים האחרונים ענף התיירות והטיסות מתחיל להתאושש לאחר שהיה מושבת תקופה ארוכה עקב מגיפת הקורונה. בעקבות החיסון והירידה בתחלואה, החלו ישראלים רבים לנצל את חודשי

להמשך קריאה »