חדש: בדיקות קורונה בתל אביב

Check2Fly משיקה שירות בדיקות מחוץ לשדה התעופה

חברת אומגה, המפעילה את Check2Fly, מערך בדיקות הקורונה ליוצאים לחו"ל בשיתוף בית החולים רמב"ם, משיקה לראשונה שירות בדיקות חדש במרכזי הערים, עבור תיירות החוץ והפנים בישראל בלבד.

תחילה יפעל השירות בעמדה ייעודית בקניון עזריאלי שבתל-אביב, בקניון דיזינגוף סנטר ורחוב הברזל בעיר. יש לציין כי בשלב מאוחר יותר יוענק שירות בפריסה ארצית.

הבשורה החשובה בפתיחת השירות החדש הוא בעיקר הנגשת בדיקות הקורונה PCR עבור כלל התיירים, הישראלים והזרים, אשר מעוניינים להיבדק בקלות ומהירות בלב מרכזי הערים. יש לחזור ולהדגיש כי השירות יינתן אך ורק לנדרשים בבדיקת PCR עבור כניסה למתחמים שונים, מלונות, וכמובן עבור היוצאים לחו"ל ואינם מעוניינים להגיע ולהיבדק דווקא בנתב"ג.

עבור השירות החדש הקימה Check2Fly את מעבדת פיענוח בדיקות הקורונה השקופה הראשונה בישראל ברחוב הברזל בתל אביב.

לילי ננקין, מנכ"לית חברת אומגה: "לאחר עבודה מאומצת, אנו שמחים לבשר על התחלת פעילותו של השירות החדש, במחיר המשתלם ביותר בישראל. השלמנו הקמת מעבדה חדשה נוספת לפיענוח בדיקות קורונה וכן עמדות בדיקה ראשונות בלב תל אביב. יש לציין כי בהמשך נמשיך ונפתח עמדות בדיקה נוספת בפריסה ארצית. אין לי ספק כי שיפור הפריסה ופתיחת עמדות נוספות יקלו על תיירות הפנים וכן על היוצאים בשערי הארץ. כל זאת, לטובתו, נוחיותו ושמירה על בריאותו של הציבור."

מאמרים נוספים